GREEN SYSTEMS

Zielone ściany wewnętrzne z roślin

Klinika Dentystyczna Bogurscy-Koszalin 2019r.

GREEN SYSTEMS

Ściany z roślin – postaw na unikalny wystrój przestrzeni!

Znalezienie rozwiązań florystycznych, które będą wywierały oszałamiający efekt wizualny, a jednocześnie korzystnie wpłyną na codzienne życie, to duże wyzwanie. Zielone ściany wewnętrzne to jeden z najpopularniejszych trendów w aranżacji przestrzeni wspólnych (m.in. salonu i kuchni). Mogą one tworzyć również niewielkie przegrody do oddzielania stolików w restauracjach. Dzięki elastyczności w zastosowaniu systemu modułowego, z powodzeniem obudują także kolumny.

W łatwy sposób możemy stworzyć wolnostojącą konstrukcję lub zielony słupek narożnikowy. Te rozwiązania świetnie nadają się również do aranżowania wystroju w ogromnych pomieszczeniach, na przykład w spa czy aquaparkach. Są wyposażone w zautomatyzowany system nawadniania, dzięki czemu pielęgnacja tej wewnętrznej ozdoby jest prosta i zajmuje niewiele czasu.

W jakich miejscach sprawdzi się ta dekoracja?

Doskonałym pomysłem będzie również zielona ściana w salonie. Dzięki niej przestrzeń zyska nowoczesny wygląd i oczaruje zarówno Ciebie, jak i Twoich gości. Taka dekoracja nie tylko ożywia całe pomieszczenie, ale również pełni funkcję odprężającą. Zielony kolor pomaga się zrelaksować i ukoić nerwy. Działa on także korzystnie na oczy, które mogą odpocząć po długim wpatrywaniu się w ekran komputera. Zielona ściana w kuchni może być wewnętrznym ogrodem, w którym znajdą się zioła do przygotowywania potraw np. aromatyczna mięta.

Wybierz nasze kompleksowe usługi – zadbamy o Twoją zieloną ścianę!

Systemy mogą być dodatkowo doświetlane za pomocą specjalnych lamp, zarówno w salonie, jak i kuchni oraz innych pomieszczeniach. To sprawia, że możesz się nimi cieszyć w mocno zacienionych miejscach lub nawet całkowicie ciemnych. Do budowania zielonych systemów używamy wielu gatunków roślin, co pozwala nam wybrać takie, które idealnie sprawdzą się w danych warunkach. Dodatkowo oferujemy pełen zakres usług konserwacji i pielęgnacji ściany wewnętrznej oraz systemów nawadniania. Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz ozdoby do Twojej łazienki, kuchni czy salonu. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie!

Dlaczego warto mieć ścianę z roślin?

Zielone ściany wewnętrzne galeria

GREEN SYSTEMS

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!