GREEN SYSTEMS

Doradztwo w zakresie projektowania ogrodów wertykalnych

GREEN SYSTEMS

Doradztwo w zakresie projektu i instalacji ogrodu wertykalnego

Nasze doświadczenie w ogrodnictwie i architekturze tworzy olbrzymie możliwości w planowaniu miejskich pionowych ogrodów. Dzięki temu możemy wspierać architektów w osiąganiu ekologicznych wymagań dotyczących zielonej infrastruktury miejskiej. Konsultujemy się i pomagamy tworzyć projekty, które są przyjazne dla środowiska.

Specjalizujemy się w pomaganiu architektom w osiąganiu:

Współczynnik Zazielenienia Miasta (Urban Greening Factory)

Współczynnik powierzchni biologicznie czynnej.

Osiągnięcie odpowiedniego poziomu zazieleniania miejskiego w konkretnym przedsięwzięciu, tak aby osiągnąć cele wyznaczone przez władze lokalne.

Rozwój różnorodności biologicznej (Biodiversity Net Gain)

Poprawa środowiska naturalnego i różnorodności biologicznej tak aby były w lepszym stanie niż przed inwestycją.

Breeam

Analiza prawidłowego wdrożenia systemów i technik podczas budowy oraz długoterminowego zrównoważonego rozwoju po zakończeniu budowy, aby stworzyć wyjątkową dla środowiska adaptację.

Tworzymy szczegółową analizę w jaki sposób spełniać przepisy i wspomagać w szybkim procesie planowania. Korzystamy z naszej wiedzy, aby wspierać architektów w przestrzeganiu przepisów, zapewniając im odpowiednie narzędzia do przeniesienia projektu na wyższy poziom, wykorzystując aktywa środowiskowe.

Nasz oddany zespół konsultantów ma wieloletnie doświadczenie w pracy nad projektami komercyjnymi i publicznymi, doradzając i dostarczając wysokiej jakości rozwiązania dla projektów o ściśle określonych celach i określonych wymaganiach prawnych powierzchni biologicznie czynnych.

GREEN SYSTEMS

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!